Ndërlidhjet

Tre shpërthime në AthinëTre mjete shpërthyese janë aktivizuar sot në Athinë, nga të cilat njëra në zyrën e partisë në pushtet PASOK, njoftoi policia.

Në shpërthimet nuk ka të lënduar, por janë shkaktuar dëme materiale.

Përveç në zyrat e PASOK-ut, mjetet shpërthyese u aktivizuan në hyrje të bankës "Patron" dhe në përfaqësinë e një kompanie ndërtimore.
XS
SM
MD
LG