Ndërlidhjet

Përcaktohen finalistët për superkupën amerikanePittsburg Steelers dhe Green Bay Packers janë dy ekipet që do të ndeshen për titullin e kampionit në ligën e futbollit amerikan në Shtetet e Bashkuara. Ndeshja për ttiullin e 45-të do të mbahet në Teksas në 6 shkurt.

Dalja në finalen e madhe e këtyre ekipeve nuk është befasi kur dihet se ato janë skuadrat që më së shumti e kanë fituar titullin e kampionit.
XS
SM
MD
LG