Ndërlidhjet

Zubin Potok: Sulmohet me gurë makina e policisëNjë automjet zyrtar, me shenja të dukshme të Policisë së Kosovës është sulmuar dhe dëmtuar dje në udhëkryqin kryesor në Zubin Potok.

Policia tha se një grup personash të panjohur, kishin sulmuar automjetin me gurë dhe me mjete të forta, në kohën kur makina ishte e ndalur.

Në kohën e sulmit në makinë ndodheshin dy zyrtarë të policisë. Nuk është raportuar për të lënduar.
XS
SM
MD
LG