Ndërlidhjet

Karzai viziton BritaninëPresidenti afgan, Hamid Karzai, takohet me zyrtarë të lartë britanikë gjatë vizitës zyrtare që nis sot në Londër.

Karzai sot do të takohet me ministrin e mbrojtjes Llajëm Foks, derisa gjatë qëndrimit tre ditor në Britani do bisedojë dhe me kryeministrin Dejvid Kamerun.
XS
SM
MD
LG