Ndërlidhjet

UEFA: Procedurë disiplinore ndaj Venger dhe NasriUEFA ka filluar procedurë disiplinore ndaj trainerit të Arsenalit, Arsen Venger dhe mesfushorit Samir Nasri, për shkak të sjelljes së tyre në ndeshjen kundër Barcelonës.

"Rasti ka të bëjë me sjelljen jo të duhur të trainerit dhe lojtarit", ka thënë zëdhënësja e UEFA-s.

Barcelona mundi Arsenalin 3-1, dhe u kualifikua në garat e mëtejme të Ligës së Kampionëve.
XS
SM
MD
LG