Ndërlidhjet

Nju Jork, 17 viktima në aksidentin rrugor


Ka arritur në 17 numri i viktimave nga aksidenti i një autobusi turistësh në Bronks të Nju Jorkut. Shtatëmbëdhjetë pasagjerë të tjerë kanë mbetur të lënduar.

Sipas raporteve të mediave, autobusi është përplasur nga një kamion dhe shoferi ka humbur kontrollin e tij.
XS
SM
MD
LG