Ndërlidhjet

E dashura e yllit të Barcelonës, Lionel Messi, ka sjellë në jetë një djalë.

Messi dhe Antonella Rocuzzo kanë pagëzuar foshnjën me emrin Thiago.

Messi ka lënë për disa ditë stërvitjet në stadium për të ndjekur lindjen e djalit në një spital të Barcelonës.

Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova, ka thënë se Messi do të kthehet në lojën e Ligës Spanjolle me Celta Vigon të shtunën.
XS
SM
MD
LG