Ndërlidhjet

Tri raketa godasin Kabulin


Policia tha se raketat u hodhën të martën në mëngjes në kryeqytetin afgan, pranë një stacioni televiziv privat dhe në afërsi të një zone zyrash që përdoren nga shërbimi i inteligjencës afgane. Bëhet e ditur se një person u vra dhe tre të tjerë u plagosën gjatë sulmit.

XS
SM
MD
LG