Ndërlidhjet

Zhduket në gropë, derisa po flinte


Grope masive, foto ilustruese
Punëtorët e shpëtimit në shtetin amerikan jugor të Floridës kanë ndalur përpjekjet për të gjetur trupin e një njeriu, i cili u zhduk kur një gropë thithëse gllabëroi dhomën e tij të gjumit, në një shtëpi në Tampa.

Jeff Bush, 36-vjeçar, i cili mendohet se ka vdekur, ishte në gjumë kur pesë anëtarët e tjerë të familjes, që po përgatiteshin për të fjetur, dëgjuan një përplasje dhe zërin ulëritës të Jeff-it.

Zyrtarët për sigurinë publike thanë se shtunën se shtëpia do të shkatërrohet.
XS
SM
MD
LG