Ndërlidhjet

Vazhdojnë protestat në Turqi


Vazhdojnë protestat në Turqi
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:01:06 0:00

Demonstruesit turq, sfiduan thirrjen e kryeministri Rexhep Tajip Erdogan, për një përfundim të menjëhershëm të protestave, dhe u përplasën me policinë në Stamboll dhe në Ankara. Video: Reuters

XS
SM
MD
LG