Ndërlidhjet

Prishtina e Beogradi vazhdojnë bisedimet


Ilustrim
Ekipet e Prishtinës dhe të Beogradit vazhdojnë sot në Bruksel bisedimet për zbatimin e Marrëveshjes së 19 prillit, për të katërtën ditë me radhë.

Temat që do të trajtohen janë gjyqësia, policia, bashkësia e komunave serbe dhe zgjedhjet lokale në veri.

Në bisedimet e mbajtura të enjten nuk është raportuar për ndonjë përparim.
XS
SM
MD
LG