Ndërlidhjet

Video

Zhbllokohet kufiri


Zëvendëskryeministrja dhe ministrja e Tregtisë dhe Industrisë në Qeverinë e Kosovës, Mimoza Kusari-Lila ka përcjellë nga afër zbatimin duke kaluar vet kufirin Kosovë – Maqedoni. Kusari-Lila u shoqërua edhe nga homologu i saj nga Qeveria maqedonase, Valon Saraçini. (z.jahjaga)

XS
SM
MD
LG