Ndërlidhjet

SHBA: Dy të vrarë nga të shtënat në një stacion detar


Norfolk
Dy njerëz janë raportuar të vrarë nga të shtënat në një stacion detar në lindje të Shteteve të Bashkuara.

Terry Davis, zëdhënëse në Stacionin Detar Norfolk, në Virxhinia, ka thënë se të shtënat kanë ndodhur të hënën vonë dhe se një peshkatar dhe një civil janë vrarë.

Hetimet janë në zhvillim.
XS
SM
MD
LG