Ndërlidhjet

Nisma kërkon zbardhjen e vrasjes në Rahovec


Subjekti Nisma për Kosovën ka dërguar telegram ngushëllimi, ku shpreh keqardhje për rastin e ndodhur, dhe kërkon që autorët e vrasjes së Elvis Pistës të vihen para drejtësisë.

“Nisma për Kosovën, shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjarët e të ndjerit, miqve, bashkëpunëtorëve të tij dhe Partisë Demokratike të Kosovës”, thuhet në telegramin e Nismës.
XS
SM
MD
LG