Ndërlidhjet

Big Sean e mund Kid Rock për albumin më të shitur


(Ilustrim)

Reperi, Big Sean e ka siguruar për herë të parë pozitën e parë në listën e albumeve më të shitura në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sean, për këtë pozitë e ka mundur këngëtarin e muzikës rok, Kid Rock.

Albumi i Big Sean, “Dark Sky Paradise” ka shitur 139 mijë kopje, 21800 këngë dhe është transmetuar 17 milionë herë, sipas të dhënave të publikuara nga Nielsen SounScan.

XS
SM
MD
LG