Ndërlidhjet

Sa kushton migrimi?


Radio Evropa e Lirë ka përgatitur një infografikë, ku shihet se sa shpenzime ka një migrant që udhëton nga Siria drejt Bashkimit Evropian, si dhe procesi nëpër të cilin duhet të kalojë.

XS
SM
MD
LG