Ndërlidhjet

Deputetët hyjnë në Kuvend


Kryeministri i Kosovës Isa Mustafa dhe zëvendësi i tij Hashim Thaçi, së bashku me deputetët dhe ministrat e koalicionit qeverisës kanë hyrë në ndërtesën e Kuvendit të Kosovës.

XS
SM
MD
LG