Ndërlidhjet

Video

Seanca e Kuvendit të Kosovës


Pamje që tregojnë zhvillimet në seancën e së premtes në Kuvendin e Kosovës, dhe momentin e hudhjes së gazit lotsjellës nga deputetët e opozitës.

XS
SM
MD
LG