Ndërlidhjet

AGK dënon "cenzurën" ndaj gazetarëve


Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës, ka protestuar të martën kundër kërcënimit të pretenduar nga kryeministri Isa Mustafa ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi. AGK dënon çfarëdo lloj sulmi dhe ndalim të lirisë së shprehjes dhe kërkon kërkimfalje publike nga kryeministri Mustafa.

XS
SM
MD
LG