Ndërlidhjet

Kerry: Lufta kundër terrorizmit, sfidë ditore


"Jemi ende duke mbledhur informacione dhe po përpiqemi të kuptojmë ngjarjen dhe kush është përgjegjës, por nuk dua të komentoj tutje, vetëm se po e përsëris se sfida që na përcjell tërë kohën është lufta kundër terrorizmit", tha sekretari amerikan i Shtetit, John Kerry, gjatë vizitës në Aspen, duke komentuar shpërthimet në Stamboll. (VIDEO REUTERS)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG