Ndërlidhjet

Fotogaleri

Shtohen masat e sigurisë në Prishtinë

Policia e Kosovës ka shtuar masat e sigurisë në prag të fillimit të seancës plenare të Kuvendit ku pritet të votohet ratifikimi i Marrëveshjes për Demarkacionin e kufirit me Malin e Zi dhe protestës së thirrur nga Lëvizja Vetëvendosje.
Trego më shumë

Before

Foto: Bekim Bislimi

After

1

Foto: Bekim Bislimi

Before

Foto: Bekim Bislimi

After

2

Foto: Bekim Bislimi

Before

Foto: Bekim Bislimi

After

3

Foto: Bekim Bislimi

Before

Foto: Bekim Bislimi

After

4

Foto: Bekim Bislimi

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG