Ndërlidhjet

O’Connell uron besimtarët katolikë për Krishtlindje


Flamuri i Britanisë së Madhe

Në emër të Qeverisë Britanike dhe në emër të popullit të Mbretërisë së Bashkuar, ambasadori i Britanisë së Madhe në Kosovë, Ruairi O’ Connell, ka uruar qytetarët e Kosovës me rastin e Krishtlindjeve.

Në llogarinë e tij në Facebook, O’Connell ka shkruar: “Dëshiroj t’ju uroj të gjithëve në Kosovë... Për shumë mote Krishtlindja. Uroj që këto Krishtlindje t’ju sjellin shëndet, paqe dhe lumtur”.

XS
SM
MD
LG