Ndërlidhjet

'Liqeni pa ujë'


Liqeni i Vërmicës është tharë gati tërësisht. Ky liqe është shpallur "Zonë nën mbrojte" nga shteti i Kosovës dhe ka potencial që të shpallet Vlerë e Mbrojtur e Natyrës.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG