Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Bora në pranverë në Kosovë


Bora në pranverë në Kosovë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:00:48 0:00

Një valë e të ftoftit me të reshura bore ka përfshirë gjithë rajonin e Ballkanit, pa e përjashtuar edhe Kosovën. Bora ka nisur të bjerë që prej dy ditësh në pjesë të ndryshme të Kosovës përfshirë edhe Prishtinën. Të reshurat e borës dhe të ftoftit në pranverë kanë krijuar shqetësime vecanërisht tek bujqit e Kosovës. Prishtinë, 20 Prill 2017

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG