Ndërlidhjet

Lajm i jashtëzakonshëm

Makina godet këmbësorët në Nju Jork


Makina godet këmbësorët në Nju Jork
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Të paktën një person ka vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar, pasi një veturë, e cila po lëvizte me shpejtësi, ka goditur këmbësorët në Nju Jork. Pas incidentit, një veturë e llojit Honda, shihet se si është përplasur për një shenjë rrugore.(Video AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG