Ndërlidhjet

Makina godet këmbësorët në Nju Jork


Të paktën një person ka vdekur dhe dhjetëra të tjerë janë lënduar, pasi një veturë, e cila po lëvizte me shpejtësi, ka goditur këmbësorët në Nju Jork. Pas incidentit, një veturë e llojit Honda, shihet se si është përplasur për një shenjë rrugore.(Video AP)

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG