Ndërlidhjet

Fotografitë e javës

Më poshtë mund të shikoni disa prej fotografive më interesante të përzgjedhura nga Radio Evropa e Lirë për këtë javë.
Trego më shumë

Mbështetësit e futbollit reagojnë pasi Feyenoord Rotterdami shënoi gol në ndeshjen e ligës holandeze kundër Heracles Almelos. 
1

Mbështetësit e futbollit reagojnë pasi Feyenoord Rotterdami shënoi gol në ndeshjen e ligës holandeze kundër Heracles Almelos. 

Një djalë afgan nën një ujëvarë me baltë në periferi të Provincës Xhalalabad. 
2

Një djalë afgan nën një ujëvarë me baltë në periferi të Provincës Xhalalabad. 

Nxënës bjellorusë, anëtarë të Pionerët e rinj, duke performuar në bateri gjatë një ceremonie për të shënuar 95-vjetorin e organizimit të tyre në Minsk, më 19 maj. 
3

Nxënës bjellorusë, anëtarë të Pionerët e rinj, duke performuar në bateri gjatë një ceremonie për të shënuar 95-vjetorin e organizimit të tyre në Minsk, më 19 maj. 

Një vajzë iraniane tregon gishtin e saj të ngjyrosur me ngjyrë dhe ID-në e nënës së saj, pasi kjo e fundit votoi në zgjedhjet presidenciale në Teheranin jugor, më 19 maj.
4

Një vajzë iraniane tregon gishtin e saj të ngjyrosur me ngjyrë dhe ID-në e nënës së saj, pasi kjo e fundit votoi në zgjedhjet presidenciale në Teheranin jugor, më 19 maj.

Trego më shumë

XS
SM
MD
LG