Ndërlidhjet

Presidenti i REL-it reagon pas vendimit të autoriteteve ruse


Presidenti i Radios Evropa e Lirë, Tom Kent ka reaguar pas vendimit të autoriteteve ruse, të cilët kanë shpallur si agjentë të huaj Radion Evropa e Lirë dhe Zërin e Amerikës. Kent ka thënë se REL do të vazhdojë të ofrojë lajme të sakta dhe objektive për audiencën në Rusi.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG