Ndërlidhjet

Në Graçanicë jepet shfaqja për Sllobodan Millosheviqin


Në Graçanicë jepet shfaqja për Sllobodan Millosheviqin
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Një shfaqje për jetën e Sllobodan Millosheviqit është shfaqur në Graçanicë më 6 mars. “Tregimi i Sllobodanit” është shkruar nga Jelena Bogavac dhe fokusohet në marrëdhënien personale të Millosheviqit me gruan e tij Mirjana, vajzën e tij Marija dhe djalin e tij Marko, më shumë sesa në politikën që e ka bërë të famshëm.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG