Ndërlidhjet

Kirgizi: Kidnapon nusen dhe e vret


Kirgizi: Kidnapon nusen dhe e vret
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Ministria e Brendshme e Kirgizisë tha se policia do të dënojë vrasësin brutal të 20 vjeçares që ishte kidnapuar si shkak i traditës së kidnapimit të nuseve. Ministri i Brendshëm Kashkar Junushaliev po merret drejtëpërsëdrejti me këtë çështje, për shkak se pas ndalimit nga policia kishte ndodhur edhe vrasja. Hetuesit kishin lënë viktimën dhe vrasësin ne një dhomë për arsye të panjohura.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG