Ndërlidhjet

Festë në Prishtinë pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë


Festë në Prishtinë pas fitores së Zvicrës ndaj Serbisë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Qytetarët në Prishtinë kanë festuar pas fitores së kombëtares së Zvicrës ndaj Serbisë, ndeshje e zhvilluar në kuadër të Kampionatit Botëror të Futbollit. Zvicra mposhti Serbinë 2:1, me golat e Granit Xhakës dhe Xherdan Shaqirit.

XS
SM
MD
LG