Ndërlidhjet

Përfundon protesta në Tiranë


Përfundon protesta në Tiranë
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Protesta e opozitës, që nisi para Kryeministrisë, dhe vazhdoi marshimin deri te Parlamenti, është përmbyllur e qetë te selia e Partisë Demokratike.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG