Ndërlidhjet

Limaj: Tranzicioni ka zgjatur, është koha për konsolidim të shtetit


Limaj: Tranzicioni ka zgjatur, është koha për konsolidim të shtetit
Ju lutem të prisni
Embed

No media source currently available

0:00 0:06:36 0:00

Fatmir Limaj, kandidat për kryeministër nga koalicioni ndërmjet Nismës Socialdemokrate, Aleancës Kosova e Re dhe Partisë së Drejtësisë, në një intervistë për Radion Evropa e Lirë tregon për prioritetet e tij nëse zgjidhet kryeministër. Ai po ashtu thotë se taksa doganore ndaj Serbisë do të hiqet, kur të pushojnë arsyet që është vënë kjo taksë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG