Ndërlidhjet

Tonelata ndihmash nisen drejt Shqipërisë


Tonelata ndihmash nisen drejt Shqipërisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:01:39 0:00

Shumë kamionë të ngarkuar me gjëra ushqimore dhe produkte tjera emergjente kanë shkuar nga Kosova në Shqipëri, për t’iu dalë në ndihmë të prekurve nga tërmetet, që kanë lënë dhjetëra njerëz të vdekur e qindra të plagosur.

XS
SM
MD
LG