Ndërlidhjet

Të jesh ndryshe dhe i barabartë me të tjerët


Të jesh ndryshe dhe i barabartë me të tjerët
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:47 0:00

Aldi Hoxha nga “Down Syndrome Kosova” ka filluar punën në Trafikun Urban në Prishtinë. Ai evidenton çdo hyrje-dalje në këtë ndërmarrje. Nga gjithsej 900 persona në Kosovë me sindromën Down, vetëm 8 prej tyre janë të punësuar.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG