Ndërlidhjet

Djali afgan kujdeset për 30 pjesëtarë të familjes


Djali afgan kujdeset për 30 pjesëtarë të familjes
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

Një 12-vjeçar nga provinca e Gorës në Afganistan kujdeset i vetëm për 30 pjesëtarë të familjes, shumica prej të cilëve janë fëmijë. Babai i Ahmad Zias dhe tre axhallarët e tij janë vrarë nga talibanët.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG