Ndërlidhjet

Kuq e zi apo verdhë e kaltër?


Kuq e zi apo verdhë e kaltër?
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:05:20 0:00

Janë bërë 12 vjet prej se Kosova shpalli pavarësinë dhe qytetarët mbesin të ndarë sa i takon ndjenjës që ata kanë për flamurin kombëtar shqiptar dhe atë të shtetit të Kosovës. Shumë qytetarë mbesin të lidhur ngushtë me flamurin kuq e zi, porse është në rritje numri i kosovarëve që kanë krijuar lidhje me flamurin shtetëror, sidomos pas sukseseve të Kosovës në sporte të ndryshme.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG