Ndërlidhjet

Vrasje e shumëfishtë në Gjilan


Vrasje e shumëfishtë në Gjilan
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:00:49 0:00

Një zyrtare e Policisë së Kosovës në Gjilan ka vrarë katër anëtarë të familjes së saj dhe më pas ka kryer vetëvrasje. Prokuroria Themelore ka njoftuar se policja me inicialet V.B, kishte përdorur armën zyrtare, por nuk ka bërë të ditur detajet e motivit të vrasjeve.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG