Ndërlidhjet

Nxënësit kthehen në shkollë me maska


Nxënësit kthehen në shkollë me maska
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:02:13 0:00

Pas pauzës prej gjashtë muajsh për shkak të koronavirusit, nxënësit kosovarë janë kthyer në shkolla me maska në fytyrë dhe duke respektuar distancën.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG