Ndërlidhjet

Kosova miraton masat e reja kundër pandemisë - 767 raste të reja dhe tetë viktima në 24 orë


Kosova miraton masat e reja kundër pandemisë - 767 raste të reja dhe tetë viktima në 24 orë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Në këtë edicion të lajmeve kemi përmbedhur zhvillimet e fundit në Kosovë, rajon dhe botë. Dialogu Kosovë - Serbi, situata me koronavirus në Kosovë dhe Maqedoni të Veriut si dhe marrëveshja për nisje të punimeve në zonën e Manastirit të Deçanit, janë vetëm disa nga temat e trajtuara.

XS
SM
MD
LG