Ndërlidhjet

Trump dhe Biden: Premtime krejt të ndryshme për çështjet e brendshme


Trump dhe Biden: Premtime krejt të ndryshme për çështjet e brendshme
Ju lutem prisni

No media source currently available

0:00 0:07:24 0:00

Me afrimin e zgjedhjeve në SHBA, presidenti Donald Trump ka premtuar rimëkëmbje të shpejtë ekonomike, mbështetje për rendin dhe ligjin dhe qëndrim të fortë ndaj imigrimit të paligjshëm. Sfiduesi i tij, Joe Biden, po bën fushatë duke premtuar kujdes të zgjeruar shëndetësor dhe investime në energji të pastër dhe infrastrukturë.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG