Ndërlidhjet

Pak shtretër e shumë të infektuar, ‘Spitali COVID-19’ nuk është gati


Pak shtretër e shumë të infektuar, ‘Spitali COVID-19’ nuk është gati
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Shifrat rekorde të të infektuarve me koronavirus në Kosovë, zotimet për ndërtim të hapësirave të veçanta për pacientët e infektuar këtë virus dhe rritja e interesimit të qytetarëve për t'u testuar në Institutin Kombëtar të Shëndetit Publik janë disa nga çështjet e trajtuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG