Ndërlidhjet

Vaksina e Oksfordit tregon 70 për qind mbrojtje ndaj koronavirusit


Vaksina e Oksfordit tregon 70 për qind mbrojtje ndaj koronavirusit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Mundësia e ri-infektimit me koronavirus, kapaciteti i vaksinës së Universitetit të Oksfordit për mbrojtje nga koronavirusi dhe pagesat për avokatët mbrojtës në Hagë kanë qenë vetëm disa nga temat e trajtuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG