Ndërlidhjet

Paqartësi rreth imunitetit ndaj COVID-19


Paqartësi rreth imunitetit ndaj COVID-19
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Aplikimi i Kosovës për Kartonin e Gjelbër, rritja e thirrjeve për ekstremizëm në rrjetet sociale dhe efikasiteti i vaksinës së Universitetit të Oksfordit për koronavirusin e ri, kanë qenë disa prej temave të trajtuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG