Ndërlidhjet

Osmani synon shfuqizimin e vendimeve që janë në kundërshtim me praktikat diplomatike


Osmani synon shfuqizimin e vendimeve që janë në kundërshtim me praktikat diplomatike
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Reagimi i ushtrueses së detyrës së presidentit, Vjosa Osmani për emërimet diplomatike, mundësitë e zgjerimit të juridiksionit të Gjykatës Speciale dhe vështirësitë në sigurim të ilaçeve për trajtim të koronavirusit në Kosovë, janë disa nga temat e transmetuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG