Ndërlidhjet

Ndërprerjet e energjisë elektrike vështirësojnë jetën e qytetareve në Kosovë sidmos në kohë të pandemisë


Ndërprerjet e energjisë elektrike vështirësojnë jetën e qytetareve në Kosovë sidmos në kohë të pandemisë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Problemet e qytetarëve të Kosovës me energji elektrike, ndihma e autoriteteve për bizneset e goditura rëndë nga pandemia dhe zhvillimet e fundit në botë, janë vetëm disa nga temat e trajtuara në këtë edicion të zgjeruar të lajmeve.

XS
SM
MD
LG