Ndërlidhjet

Lidhjet emocionale me festën kombëtare të 28 Nëntorit


Lidhjet emocionale me festën kombëtare të 28 Nëntorit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Shënimi i festës së 28 Nëntorit në Kosovë dhe ndihma e planifikuar e Qeverisë së Kosovës për bizneset e dëmtuara nga pandemia e koronavirusit për vitin e ardhshëm kanë qenë disa nga temat e trajtuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG