Ndërlidhjet

Bizneset humbin rreth 1 miliard euro, qeveria iu ndihmon me disa milionë


Bizneset humbin rreth 1 miliard euro, qeveria iu ndihmon me disa milionë
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Shënimi i festës së 28 Nëntorit, ndihma që ka planifikuar Qeveria e Kosovës për bizneset vitin e ardhshëm dhe pretendimet e autoriteteve se masat kufizuese për frenim të koronavirusit janë duke pasur efekt në Kosovë, kanë qenë disa nga temat e trajtuara në këtë edicion.

XS
SM
MD
LG