Ndërlidhjet

Në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme


Në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut mbahen zgjedhjet e jashtëzakonshme
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Mbajtja e zgjedhjeve të jashtëzakonshme në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut ka qenë tema kryesore e këtij edicioni.

XS
SM
MD
LG