Ndërlidhjet

Banorët e Podujevës dhe Mitrovicës së Veriut votojnë për kryetarin e ri


Banorët e Podujevës dhe Mitrovicës së Veriut votojnë për kryetarin e ri
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:30:00 0:00

Zgjedhjet e jashtëzakonshme në dy komuna të Kosovës, Podujevë dhe Mitrovicë e Veriut kanë qenë tema kryesore e këtij edicioni. Mes tjerash kemi trajtuar çështjen e kostos së lartë të shërimit nga koronavirusi dhe dështimet e legjislaturës aktuale të Kuvendit të Kosovës për të miratuar ligje.

XS
SM
MD
LG