Ndërlidhjet

KE kërkon nga Kosova rritje të përpjekjeve për sundim të ligjit


KE kërkon nga Kosova rritje të përpjekjeve për sundim të ligjit
Ju lutem të prisni

No media source currently available

0:00 0:15:00 0:00

Konkluzat e Këshillit Evropian për Kosovën në raportin e tij vjetor dhe përgjigjja e autoritetetive shëndetësore në Kosovë këtë vit, ndaj virusit HIV, janë disa nga temat e trajtuar në këtë edicion të lajmeve

XS
SM
MD
LG